Makarov: Vene opositsioonil ei tasu rahvuskaarti karta, opositsioonist saab Putin nagunii jagu ({{commentsTotal}})

Vladimir Putini plaani taga luua rahvuskaart on ebakindlus oma positsiooni suhtes, nentis Raadio 4 vastutav toimetaja Ivan Makarov. Tema sõnul ei karda Putin riigipööret mitte opositsiooni poolt, vaid anarhiat ääreoblastites.

"Opositsioonil ei tasu rahvuskaarti karta, opositsioonist saab Putin nagunii jagu," ütles Makarov "Ringvaatele" ja lisas, et Putini plaanitava rahvuskaardi eesmärk on suruda maha anarhia ja vürstiriiklus.

Seoses nn Panama dokumentidega tõdes Makarov, et Putiniga ei saa tõendite puudumisel midagi teha. "Kui tõsised jõud ei saanud lõpuni kompromiteerida Siim Kallast [nn 10 miljoni dollari afääri – toim], siis kuidas saab kompromiteerida Putinit."

Toimetaja: Merit MaaritsVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.