Enamik noortest araablastest peab Lähis-Ida suurimaks probleemiks ISIS-t ({{commentsTotal}})

Noored araablased ei toeta äärmusrühmitust ISIS - täna USA-s avaldatud uuring näitab, et ligi 80 protsenti noortest araablastest on ISIS-e vastu.

Aasta tagasi oli ISIS-e vastu 60 protsenti noortest, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Küsitluses osales 3500 noort araablast vanuses 18 kuni 24 aastat. Küsitlemisel selgus, et terroriorganisatsiooni kardetakse ja peetakse Lähis-Ida kõige suuremaks probleemiks.

ISIS-ega liitumise põhjuseks on töötus ja sissetuleku puudumine. Vaid 18 protsenti noortest nimetas liitumise põhjuseks usku.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.