Kaljurand ei lähe Kallase programmikõnet kuulama, sest ei saanud kutset ({{commentsTotal}})

Iraanil riigivisiidil käinud Marina Kaljurand märkis, et Siim Kallas pole teda oma laupäevasele programmikõnele kutsunud ja kutsumata ta sinna üritusele ka ei lähe.

"Mind ei ole kutsutud, ma saan aru, et see üritus on kutsetega ja mina sinna kutset saanud ei ole ning kontvõõrana ma sinna üritusele ei lähe," rääkis Kaljurand "Ringvaatele".

Kaljurandi sõnul ta sellest mingisugust žesti välja lugema ei hakka. "Igal inimesel on õigus kutsuda oma üritusele neid inimesi, keda nad soovivad seal näha ja ma ei hakka siit midagi välja lugema ja soovin Siim Kallasele edu."

Poleemikat tekitanud pearäti kandmise kohta märkis Kaljurand, et ta järgis kõigest Iraani kultuuri- ja religioonitavasid ning ilma poleks teda kohtumisele üldse lubatudki. "Variant oli, et kas kaetud peaga või üldse mitte kohtuda."

Toimetaja: Merit MaaritsVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.