SEB ei näita huvi Balti turult lahkuvate Skandinaavia pankade vastu ({{commentsTotal}})

Eesti viibib SEB Grupi juht Annika Falkengren, et arutada Balti haru juhtidega digitaalsete finantslahenduste arendamise võimalusi.
Küsimusele, kas SEB oleks huvitatud Balti turult lahkuvate väiksemate Skandinaavia pankade ostmisest, vastas Falkengren, et kasv tuleb pangast seestpoolt ja teisi ärisi üle osta ei plaanita.

"Ma usun, et tulevikus proovivad paljud pangad leida finantsinnovatsiooni firmade seast partnereid ja nendega koostööd teha. Teised teenused jäävad jällegi pankadele ja mingid teenused leiavad hoopis muu lahenduse," ütles Falkengren "Aktuaalsele kaamerale".

"Me ei tea, kuidas need hakkavad välja nägema, kuid ma usun, et muutus tuleb. Selleks peab asjale lähenema avatult. Samuti ma arvan, et kulukam on kasvada seestpoolt ja see on suurem väljakutse. Meie SEB-s leiame, et see on panga kasvamiseks parem kui teiste äride ostmine," lisas ta.

Pikemat intervjuud Rootsi pangajuhiga näeb esmaspäevases "Välisilmas".

Toimetaja: Priit LutsFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.