Vahemerel läks ümber neli põgenikke vedanud kummipaati ({{commentsTotal}})

Vahemerel on tõenäoliselt juhtunud uus suurõnnetus, sest usutavasti on ümber läinud neli põgenikke vedanud kummipaati, ohvreid võib olla kuni 400. Vahejuhtumit kinnitab ka ÜRO põgenikeagentuur, kuid viimasel pole andmeid hukkunute hulga kohta.

400 põgeniku kadunuks jäämisest Vahemerel teatas oma tänases kõnes ka Itaalia president Sergio Mattarella, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Täna juhtus järjekordne tragöödia Vahemerel, kus mitusada inimest on kuulutatud surnuks," ütles Mattarella.

Itaalia riigipea sõnul leidis tänane katastroof aset täpselt aasta aega pärast seda, kui Vahemerel toimus traagiline paadihukk, milles hukkus ligikaudu 800 põgenikku.

Toimetaja: Allan RajaveeKirjastuste koostööpartneritest saavad konkurendid

May: otsust tagasi ei pöörata

Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.