Makedoonias nõuti presidendi ametist lahkumist ({{commentsTotal}})

Makedoonias protesteerisid tuhanded inimesed taas president Gjorge Ivanovi vastu, kutsudes teda ametist lahkuma.

Rahva pahameele on tekitanud presidendi otsus anda kohtulik puutumatus 56 valitsuse ja opositsiooni esindajale seoses pealtkuulamisskandaaliga, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Aasta tagasi sai teatavaks, kuidas toonane peaminister ja vastuluurejuht korraldasid 20 000 inimese pealtkuulamise. Salvestised paljastasid valitsuse kontrolli ajakirjanike, kohtunike ja avaliku sektori töötajate üle ning manipulatsiooni valimistega.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.