Jurist "Vabariigi kodanikes": ühiskonna jaoks pole sooline palgalõhe probleem ({{commentsTotal}})

Autor: ERR

Jurist Raivo Salumäe märkis, et sooline palgalõhe on teatud määral probleem konkreetsete inimeste jaoks, kuid ei ole seda ühiskonna jaoks. Tema hinnangul on jutt soolise palgalõhe probleemist Eestisse sisse imporditud.

Soolise palgalõhe poolest on Eesti endiselt Euroopa Liidu punane latern – statistika järgi teenivad meie naised peaaegu kolmandiku vähem kui mehed. "Miks see nii on ja kas tegu on tõesti tööalase massilise diskrimineerimisega ning millised võiksid olla lahendused?" küsis "Vabariigi kodanikud".

 

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.