Venemaa saadik NATO juures: Moskva on valmis vastama USA sõjalisele survele Balti riikides ({{commentsTotal}})

Venemaa saadik NATO juures Aleksander Grutško süüdistas USA-d Moskva survestamises, kuna Ühendriikide mereväe fregatt USS Donald Cook tegi eelmisel nädala Kaliningradi lähistel manöövreid. Saadik lisas, et Venemaa on vajadusel valmis reageerima taolistele liikumistele Läänemerel.

Grutško ütles pärast NATO-Vene nõukogu kohtumist, mis toimus esimest korda kahe aasta jooksul, et NATO ja Venemaa suhted ei parane enne, kui NATO liitlased ei vähenda vägede arvu ja tegevust Vene piiride lähistel, vahendas Reuters.

"Vägede paigutamisega proovitakse avaldada Venemaale sõjalist survet," rääkis Grutško. "Me võtame kasutusele kõik võimalikud meetmed, et neutraliseerida kõik võimalikud sõjalise surve avaldamise katsed," lisas Venemaa saadik.

Toimetaja: Allan RajaveeVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.