Emori uuringus tõusis Reformierakond aprillis populaarseimaks parteiks ({{commentsTotal}})

Aprillis tõusis Eesti populaarseimaks parteiks Reformierakond, mida toetas uuringufirma TNS Emor läbi viidud erakondade toetuse uuringu põhjal 23% küsitletutest.

Reformierakonnale järgnes Keskerakond (22%), SDE (16%), Vabaerakond (15%), EKRE (13%) ning IRL (7%), vahendas Postimees BNS-i tellitud uuringut.

Võrreldes märtsiga kasvatas SDE toetust kahe ja IRL ühe protsendipunkti võrra. Reformierakonna ja Vabaerakonna toetus ei muutunud, EKRE toetus langes ühe ja Keskerakonna toetus kolm protsendipunkti.

Kokku küsitles TNS Emor 13.–21. aprillini personaal- ja veebiintervjuude teel 1105 valimisealist kodanikku vanuses 18–74 aastat.

ERR tellib parteide populaarsusuuringut Turu-uuringutelt ning selle põhjal oli aprillis populaarseim Keskerakond (25%), millele järgnesid Reformierakond (21%), EKRE (14%), SDE (13%), Vabaerakond (12%) ning viimasena IRL (7%).

Toimetaja: Priit LutsVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.