Raudteetööliste streik häiris Prantsusmaal kiirrongiliiklust ({{commentsTotal}})

Pool Prantsusmaa kiirrongivõrgustikust jäi täna seisma, sest raudteetöölised otsustasid streikida. Raudteetöölised nõuavad õiglasemat palgalepet.

Ametiühingud loodavad homse hommikuni kestva tööseisakuga avaldada survet kõnelustele valitsusega, et võrdsustada avaliku ja erasektori nii reisi- kui ka kaubarongiliikluses töötavate inimeste palgad, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ametiühingud ähvardad streigiga ka maikuus ja jalgpalli Euroopa Meistrivõistluste ajal juunis, kui kokkuleppele ei jõuta.

Toimetaja: Aleksander KrjukovFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.