Leedu politsei hakkas puskariajajaid droonidega otsima ({{commentsTotal}})

Leedu politsei hakkas kasutama sõjaväedroone, et leida metsadest salaalakoholi villimispunkte.

Leedus, kus tarbitakse Euroopa Liidu riikidest kõige enam alkoholi - 14 liitrit täiskasvanu kohta aastas - on salaalakohol suur probleem, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Mullu algatati ebaseaduslike villimiskodade vastu 500 juurdlust. Ebaseaduslik alkoholi valmistamine, aga ka salasigarettide ja -kütuse müük mõjutab ka riigieelarvet, kuhu on sel aastal just seetõttu jäänud laekumata 140 miljonit eurot.

Toimetaja: Aleksander KrjukovVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.