Ministri kinnitusel jõulisi Vene eriüksusi Eestis tegutsemas ei ole ({{commentsTotal}})

Kaitseminister Hannes Hanso kinnitusel ei ole Eestis ulatuslikku Vene eriüksuste tegevust tuvastatud.

Norra julgeolekuportaal kirjutas, et Eesti kaitsepolitsei on informeerinud NATO-t Vene droonide luurelendudest Eesti kohal ja võimalike eriüksuste tegutsemisest, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Selle kohta ütles kaitseminister Hannes Hanso, et Vene droonide lennud ei ole Eesti siseministeeriumile ja kaitsepolitseile üllatus ja probleemiga tegeletakse.

Samas rõhutas ta, et mingeid jõulisi Vene eriüksusi Eestis tegutsemas ei ole.

"Kui siin oleks mingisugused tuvastatud suuremastaabilised tegevused, nagu lehes on välja tulnud, et eriüksused, siis loomulikult me oleksime sellele reageerinud nii, et ka meie inimesed sellest teaksid," ütles Hannes Hanso.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.