Erkki Raasuke: inimese varakus sõltub töövõimest, mitte pangakonto suurusest ({{commentsTotal}})

Eesti kapitalile rajatud panga LHV, mis kuulutas eelmise kuu alguses välja aktsiate emissiooni, juhatuse liige Erkki Raasuke tunnistas, et tema hinnangul pole võimalik finantsinvesteeringutega rantjeeks saada, vaid pigem toob majandusliku kindlustatuse inimese töövõime.

LHV juhatuse liige Erkki Raasukese sõnul on tal LHV pangas natuke üle 80 000 aktsia ja optsioone, mis annavad talle võimaluse ka uusi aktsiaid juurde osta. Samas nentis ta "Ringvaatele" antud intervjuus, et on olnud suhteliselt kehva investor.

"Suur osa mu säästudest on pangakontol seisnud," tunnistas Raasuke. Majanduseksperdi hinnangul on praegu inflatsioon suhteliselt madal, mistõttu ei pea muretsema raha väärtuse langemise pärast.

"Kuigi see ei ole tänases kontekstis (LHV aktsiate emissioon - toim.) kõige parem sõnum, kuid ma olen rohkem uskunud sellesse, et vara peitub pigem mõtlevas peas ja liigutatavates kätes ehk inimese töövõimes, mitte selles, mis inimese pangakontol on," rääkis Raasuke.

Tema sõnul on maailma majandus üle elanud väga palju huvitavaid ja raskeid aegasid. "Seetõttu pole ma kunagi uskunud, et finantsinvesteeringutega võiks päris rantjeeks ära minna. Tegeleda tuleks ikkagi sellega, millega hakkama saadakse ja mis kipub hästi välja tulema, siis kõik muu laheneb iseenesest," leidis Raasuke.

Toimetaja: Allan RajaveeKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.
Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Uuendatud: 21:30 
Küberrünnaku tõttu on kõik Ehituse ABC poed suletud.Küberrünnaku tõttu on kõik Ehituse ABC poed suletud.
Rahvusvahelise küberrünnaku tõttu suleti kõik Ehituse ABC poed

Ulatuslik rahvusvaheline küberrünnak, mis sai alguse nädala algul, on jõudnud otsapidi ka Eestisse: Ehituse ABC kõik poed suleti kolmapäeval, kuni küberrünnakust häiritud süsteemid taas tööle saadakse.

Uuendatud: 18:34 
M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics