Erkki Raasuke: inimese varakus sõltub töövõimest, mitte pangakonto suurusest ({{commentsTotal}})

Eesti kapitalile rajatud panga LHV, mis kuulutas eelmise kuu alguses välja aktsiate emissiooni, juhatuse liige Erkki Raasuke tunnistas, et tema hinnangul pole võimalik finantsinvesteeringutega rantjeeks saada, vaid pigem toob majandusliku kindlustatuse inimese töövõime.

LHV juhatuse liige Erkki Raasukese sõnul on tal LHV pangas natuke üle 80 000 aktsia ja optsioone, mis annavad talle võimaluse ka uusi aktsiaid juurde osta. Samas nentis ta "Ringvaatele" antud intervjuus, et on olnud suhteliselt kehva investor.

"Suur osa mu säästudest on pangakontol seisnud," tunnistas Raasuke. Majanduseksperdi hinnangul on praegu inflatsioon suhteliselt madal, mistõttu ei pea muretsema raha väärtuse langemise pärast.

"Kuigi see ei ole tänases kontekstis (LHV aktsiate emissioon - toim.) kõige parem sõnum, kuid ma olen rohkem uskunud sellesse, et vara peitub pigem mõtlevas peas ja liigutatavates kätes ehk inimese töövõimes, mitte selles, mis inimese pangakontol on," rääkis Raasuke.

Tema sõnul on maailma majandus üle elanud väga palju huvitavaid ja raskeid aegasid. "Seetõttu pole ma kunagi uskunud, et finantsinvesteeringutega võiks päris rantjeeks ära minna. Tegeleda tuleks ikkagi sellega, millega hakkama saadakse ja mis kipub hästi välja tulema, siis kõik muu laheneb iseenesest," leidis Raasuke.

Toimetaja: Allan RajaveeKirjastuste koostööpartneritest saavad konkurendid

May: otsust tagasi ei pöörata

Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.