Põhja-Koreas algab ligi 40 aasta järel parteikongress ({{commentsTotal}})

Põhja-Koreas algab ainuvalitseva Töölispartei esimene kongress pärast 36-aastast pausi.

Lõuna-Korea kardab, et põhjanaaber võib kongressi puhul korraldada ka järjekordse tuumapommikatsetuse, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Põhja-Korea valitseja Kim Jong-un polnud eelmise kongressi ajal veel sündinudki.

Tõenäoliselt laseb Kim kongressil kinnitada oma uue poliitilise kursi, mis seisneb majanduse ja tuumarelvastuse üheaegses arendamises.

Kongressil võib Kim vastu võtta ka partei peasekretäri koha, mis seni endiselt kuulub tema surnud isale Kim Jong-ilile.

Toimetaja: Merili NaelFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.