Narva suurkiriku oksjon tühistati ({{commentsTotal}})

{{1462454404000 | amCalendar}}

Narva Aleksandri kiriku hoone enampakkumine on tänase seisuga tühistatud, kuna mitmed erinevad osapooled, sealhulgas ka siseministeerium, on vastava palvega pankrotihalduri poole pöördunud ja palunud lisaaega, ütles võlausaldajate esindaja Kerli Kase.

"Edasi saab ilmselt see, et me aname paar nädalat aega nendele isikutele, kes on seda aega palunud ja seejärel võtame vastu otsuse, kas kuulutatakse välja uus enampakkumine või läheb veel pikem ooteaeg, aga ma ei oska ka seda täpselt öelda, mis siis tehakse. See sõltub ka nendest ettepanekutest, mis pankrotihaldurile ja võlausaldajatele laekuma hakkavad," ütles Kase "Aktuaalsele kaamerale."

Toimetaja: Priit Luts, Aleksander KrjukovVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.