Galerii ja helipildid: Pronkssõduri juures tähistatakse nõukogude vägede võitu ({{commentsTotal}})

Vaata galeriid
94 pilti

Tallinnas kaitseväe kalmistul asuva pronkssõduri juures tähistatakse tavapäraselt nõukogude vägede võitu Teises maailmasõjas, täpsemalt Suures Isamaasõjas.

Inimesed hakkasid monumendi jalamile langenud nõukogude sõdurite mälestuseks lilli tooma juba eile õhtul ning täna tahetakse Öise vahtkonna eestvõttel korraldada pronkssõduri juurde nn Surematu Polgu marss, vahendasid ERR-i teleuudised.

Tallinna transpordiamet ei nõustunud aga Filtri teel toimuvaks rongkäiguks liiklust sulgema, sest see segab bussijaama tööd.

Seetõttu tegi politsei liiklusohutuse tagamise eesmärgil ettepaneku viia avalik koosolek läbi teisel marsruudil.

Politsei tuletab kõikidele inimestele meelde, et rongkäigul osaledes tuleb endiselt kinni pidada liikluseeskirjast.

Toimetaja: Allan Rajavee, Greete PalmisteKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.