Pronkssõduri jalamile lillede toojaid jäädvustas lennuloata droon ({{commentsTotal}})

Tallinnas Kaitseväe kalmistul käisid inimesed lilli panemas pronkssõduri jalamile. Sündmuse jäädvustamisel kasutati drooni, mis lendas ka üle kõrvalasuva sidepataljoni. Drooni päritolu pole teada ja lennuametit selle lendamisest ei teavitatud.

Hommikul kella kümne ajal kogunesid inimesed tähistama Nõukogude Liidu võitu Teises Maailmasõjas. Õhus oli droon, mis lendas ka üle kõrvalasuva Sidepataljoni territooriumi, nagu kinnitati "Aktuaalsele kaamerale" peastaabist.

Kaitsepolitseist öeldi, et droon ei ohustanud Eesti julgeolekut.

Lennuameti lennutegevuse osakonna vaneminspektori Karl Rattasepa sõnul ei olnud lennuametile teadaolevalt registreeritud Pronkssõduri juures ühtegi droonilendu. "Kuna koht asub lennuväljale üsna lähedal, siis seal võib olla oht. Aga kuna me ei tea täpseid asjaolusid, näiteks kui kõrgel see droon lendas, on raske öelda, kas see oli suur või väike oht," märkis Rattasepp.

Toimetaja: Merit MaaritsTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.