Kuivalliku ettevõttest Polaris Invest saab Starmani suuraktsionär ({{commentsTotal}})

Telekomfirma Starman väikeaktsionäri Indrek Kuivalliku ettevõte Polaris Invest saab ilmselt Starmani suurimaks aktsionäriks.

Kuivallik, kes on ise üks Starmani asutajatest, kinnitas täna, et Polaris Invest kasutab väikeaktsionäri eelisostuõigust ning ostab East Capital Explorerilt ära 62,7 protsenti Starmanist, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Tehingu tulemusena saab Polaris Investist Starmani suurim aktsionär 73,9 protsendiga. Kuivallik ei soovinud praegu ostu täpsemalt kommenteerida, viidates, et allkirjad pole veel paberile kantud.

Toimetaja: Merit MaaritsVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.