Corbyn alustas kampaaniat Suurbritannia Euroopa Liitu jäämiseks ({{commentsTotal}})

Suurbritannia Tööpartei esimees Jeremy Corbyni sõnul on briti saarte töörahvale igal juhul parem Euroopa Liitu jääda ning väljaastumine teenib vaid käputäie rikaste huve. Corbyn rõhutab, et tööliste õiguste eest on võimalik seista vaid ühendatud Euroopas.

"Ma usun, et me peame hääletama EL-i jäämise poolt kaitsmaks investeeringuid, kaitsmaks töökohti, kaitsmaks tööliste õigusi ja kaitsmaks meie keskkonda. Need asjad on absoluutselt olulised. Oleme silmitsi hiiglaslike katsumustega kliimamuutuse, küberkuritegevuse ja suurkorporatsioonide katsete näol maksudest kõrvale hiilida. Me peame andma tugeva sõnumi, et me suudame tegelikult astuda tööliste õiguste kaitseks välja," ütles Corbyn "Aktuaalse kaamera" vahendusel.

Suurbritannia hääletab Euroopa Liitu jäämise üle 23. juunil.

Toimetaja: Merit MaaritsVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.