Videolugu: mis seisus on Tallinna elamufond ja kuhu tasub kolida? ({{commentsTotal}})

Riik plaanib alustada elamuehitust, et pakkuda suuremates linnades elanikele soodsamat üüriturgu ning väiksemates kvaliteetseid eluasemeid, et töötajad sinna plaanitavatele töökohtadele minna tahaks.

Riigi plaanile valuliselt reageerinud Pindi Kinnisvara partner Peep Sooman selgitas ERR.ee uudisteportaalile lähemalt, millises seisus on Tallinna elamufond ning kus on perspektiviikamad alad.

Videoloos vaatame üle nii Kopli kui ka Peetri, mis on kümmekonna aastaga külast alevikuks kasvanud ning omab linnaambitsioone. Millist eluaset tallinlane eelistab ning millised piirkonnad muutuvad perspektiivseteks?Fotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.