Bosnias avaldavad tuhanded inimesed meelt nii serbia regiooni valitsuse poolt kui ka vastu ({{commentsTotal}})

Kümned tuhanded inimesed tulid Bosnia-Hertsegoviinas tänavatele, et avaldada serbia regiooni valitsusele nii toetust kui ka vastumeelsust.

Opositsioon süüdistab Bosnia serblaste valitsust korruptsioonis ning nende liidrit, marurahvuslast Milorad Dodikut diktaatorluses ja finantskaose tekitamises, vahendas "Aktuaalne kaamera".

President Dodik süüdistab aga opositsiooni Bosnia serblaste huvide reetmises ning tõi tänavatele oma toetajad.

Politsei hoiab vastasleerid eraldi, et vältida kokkupõrkeid.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.