Vabaduse väljakule unustatud kott külvas asjatut pommihirmu ({{commentsTotal}})

10. juunil täitub Vabaduse väljak Soome auks pidulistega Autor: Siim Lõvi /ERR

Täna hommikul leiti Tallinnas Vabaduse väljakult kahtlane kott, mida saadeti kontrollima päästeameti pommirühm.

Enne kell kaheksat leitud kahtlase eseme kontrollimiseks ja võimalikuks ohutustamiseks suleti Pärnu maanteel liiklus. Kohal olid politsei, kiirabi ja demineerijad, kes selgitasid välja, et tegu oli ohutu esemega, kinnitas Põhja päästekeskuse pressiesindaja.

"Leitud musta värvi kotis olid kellegi isiklikud asjad. Päästeamet soovitab inimestel oma asjadel paremini silma peal hoida, siis ei tekita see teistes ka asjatut hirmu," kinnitas pressiesindaja ERR.ee-le.

Toimetaja: Merilin PärliMiks sügavaid poliitilisi veendumusi on raske kõigutada

Ajakirja Nature Scientific Reports uurimus viitab sellele, et kui inimeste sügavaid poliitilisi veendumusi kahtluse alla seatakse, muutuvad aktiivsemaks emotsioonide ja sisemise tunnetusega seotud ajustruktuurid. Emotsioonide eest vastutavad ajusüsteemid, mille eesmärk on aidata organismi tasakaaluseisundit säilitada, paistavad töötavat ka vaimse elu tasakaalu säilitamise nimel.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.