USA luure hoiatas võimaliku mässu eest Venezuelas ({{commentsTotal}})

Meeleavaldus president Nicolas Maduro vastu. Autor: Marco Bello/Reuters/Scanpix

USA luureametnikud hoiatasid peatse võimaliku mässu eest Venezuelas, sest nende hinnangul on majanduskriisi tõttu olukord riigis muutunud niivõrd pingeliseks.

Venezuela tänavatel pole esialgu veel nähtud avalikke konflikte, kuigi tuliseid meeleavaldusi on korraldanud nii valitsusvastased kui ka -pooldajad, vahendasid ERR-i teleuudised.

Viimaste küsitluste kohaselt soovib valitsuse väljavahetamist 70 protsenti rahvast. Venezuela president Nicolas Maduro pikendas reedel eriolukorda veel kolme kuu võrra, mis annab talle ulatuslikud volitused majanduskriisi lahendamiseks vajalikuks peetavate reformide läbiviimiseks.

Laupäeval ähvardas Maduro tootmise lõpetanud vabrikud eriolukorra seaduse alusel üle võtta ja nende omanikud vangi panna.

Toimetaja: Merili Nael{{c.alias}}
{{c.createdMoment}}
{{c.body}}
{{cc.alias}}
{{cc.createdMoment}}
+{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
Kommentaare ei ole.
Oled sisseloginud kui {{user.alias}}. Logi välja
Sisselogimine ebaõnnestus.

Pole veel kasutajat/unustasid salasõna

Nimi võib olla kuni 32 tähemärki pikk
Kommentaar võib olla kuni 600 tähemärki pikk
{{comment.captcha.word.answer}}

www.err.ee

Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.

ETV OTSE
Viipekeelsed uudised