Peskov: Venemaa osalemist Eurovisioonil ei otsusta Kreml ({{commentsTotal}})

Kremli pressiesindaja Dmitri Peskov
Kremli pressiesindaja Dmitri Peskov Autor/allikas: Ilya Pitalev/TASS/Scanpix
{{1463403133000 | amCalendar}}

Venemaa presidendi pressiesindaja Dmitri Peskov ütles täna ajakirjanikele, et seda, kas Venemaa võtab järgmisest Eurovisioonist osa, ei otsustata Kremlis.

"Ma ei oska öelda. Uskuge mind, selliseid otsuseid ei tehta Kremlis. Ja taas: mul ei ole selle olukorra kohta midagi öelda," vastas Peskov RIA ja Kommersandi teatel ajakirjanike küsimusele, kas Venemaa peaks tuleval aastal Eurovisioonist, kui see Ukrainas aset leiab, eemale jääma.

Peskov ei soovinud ka anda hinnangut, kuivõrd politiseeritud äsjane Eurovisioon oli. "Teate, ma hoidun mingitest hinnangutest. Ma ei ole lauluvõistluste alal suurem asi asjatundja ega tahaks anda asjaarmastaja hinnangut," selgitas ta.

Venemaad esindanud Sergei Lazarevi ülesastumist pidas Peskov aga hiilgavaks.

Toimetaja: Laur Viirandproovisproovis
Fotod ja video: Tallinna staadionitel algasid tantsupeo proovid

Tallinnasse kogunes 585 tantsu- ja võimlemisrühma ligi 8500 esinejaga, sest staadionitel algasid teisipäeval tantsupeo proovid.

Uuendatud: 19:27 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics