Karilaid Toobali lahkumisest: ta tegi õige valiku ({{commentsTotal}})

Jaanus Karilaid Autor: Siim Lõvi/ERR

Keskerakonna aseesimehe Jaanus Karilaiu hinnangul tegi Priit Toobal erakonna tulevikku silmas pidades peasekretäri ametist lahkudes õige valiku.

"Priidu kiri oli niivõrd siiras ja põhjalik. Ja ta on nii kaua olnud erakonna peasekretär. Ta on ka teiste erakondadega võrreldes üks pikema staažiga peasekretäre. Ma respekteerin tema otsust ja ma arvan, et erakonnal on suur šanss siit palju paremini edasi minna," ütles Karilaid ERR-i uudisteportaalile.

"Erakonna tulevikku silmas pidades tegi ta õige valiku," lisas ta.

Keskerakonna kauaaegne peasekretär Priit Toobal teatas täna erakonnakaaslastele saadetud kirjas, et lahkub peasekretäri ametist.

Toimetaja: Aleksander KrjukovSoomet külastab iseseisvuse juubeliaastal ka Hiina president

Soome presidendi kantselei kinnitas ajalehele Helsingin Sanomat, et käesoleval aastal tuleb Soome riigivisiidile Hiina Rahvavabariigi president Xi Jinping.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.