USA politsei leidis Sinead O'Connori üles ({{commentsTotal}})

Sinead O'Connor 2014. aastal Milanos.
Sinead O'Connor 2014. aastal Milanos. Autor/allikas: SIPA/Scanpix
{{1463419081000 | amCalendar}}

USA politsei teatas täna, et Chicago lähistel jäi teadmata kadunuks Iiri lauljanna Sinead O'Connor. Hiljem anti aga teada, et tuntud artist on üles leitud ning temaga on kõik korras.

Wilmette'i piirkonna politsei teatas varem, et naine oli olnud kadunud juba rohkem kui üks päev ning sooviti välja selgitada, kas temaga on kõik korras, vahendasid BBC ja Reuters.

Esialgsetel andmetel lahkus 49-aastane O'Connor Wilmette'ist jalgrattal pühapäeva hommikul kella 6 ajal. Pärast seda polnud lauljanna kohta enam midagi teada.

Rohkem detaile politsei pressiteates ei avalikustanud, kuid USA meedia väitel võis O'Connor olla lahkumise ajal suitsiidsete kavatsustega.

Näiteks oli O'Connor teinud enne kadunuks jäämist sotsiaalmeedias postitusi, mis puudutasid kohtuvaidlust, mille käigus ta kaotas oma vanima poja hooldusõiguse.

Samas on teada, et ka eelmise aasta novembris tegi O'Connor sarnaseid avaldusi ning oli natuke aega kadunud, kuid ilmus siis taas avalikkuse ette.

Toimetaja: Laur ViirandLõke ja ilm
Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?

Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema