Viljandis algas jalgrattanädal ({{commentsTotal}})

Täna õhtul kuulutati avatuks esimest korda peetav Viljandi jalgrattanädal.

Toimus ka esimene jalgrattatäika, kus uue omaniku leidis vähemalt üks kasutatud jalgratas, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Ma arvan, et see on ka natuke mõtteviis muutus, et inimesed hakkavad avastama järjest rohkem, et rattasõit on tore, rattasõit on tervislik ja Viljandi suuruses linnas ajavahe autoga ja jalgrattaga liikumise vahel on tegelikult suhteliselt väike," rääkis Viljandi jalgrattanädala korraldaja Johan-Kristjan Konovalov.

Homme õpetatakse huvilistele, kuidas ratast remontida, kolmapäeval saavad lapsed osaleda liiklusmängudes, reedel oodatakse kõiki ühissõidule ja pühapäeval rattamatkale kunagisse Heimtali sovhoosi.

Toimetaja: Laur ViirandVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.