Tehnoülevaatajaid kahtlustatakse kuritegeliku jõugu vahendusel korduvas altkäemaksu võtmises ({{commentsTotal}})

Tehnoülevaatus Autor: Google

Tallinna linnapiiril asuv autode tehnoülevaatuspunkt ajas kahtlustuse kohaselt ligi aasta vältel äri kriminaalse organisatsiooniga, praeguseks on kuriteokahtluse all üle kümne inimese ning tuvastatud 40 kuriteoepisoodi.

Eesti Päevaleht kirjutab, et autoomanikud maksid ülevaatajatele 60–70 eurot, millest 40–50 eurot läks üldjuhul firma kassasse ja 20 eurot sai ülevaataja endale.

Aprillis pidasid Põhja prefektuuri kriminaalbüroo politseinikud kinni viis Center Services OÜ töötajat, keda on alust kahtlustada korduvas altkäemaksu võtmises.

Põhja ringkonnaprokuröri Rita Siniväli sõnul on ülevaatuspunktiga seotud korruptsioonijuhtumite uurimine osa suuremast kriminaalasjast, milles on praegu 13 kahtlustatavat, kellest viis on jätkuvalt vahi all.

Prokuröri sõnul kuuluvad kaheksa kahtlustatavat aga kuritegelikku ühendusse, mis tegeles altkäemaksude vahendamisega ning kallima hinnaklassi tehnika varguste ja realiseerimisega.

Toimetaja: Marek KuulVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.