Reformierakonna fraktsioon kohtus täna Urmas Paetiga ({{commentsTotal}})

Reformierakonna fraktsioon kohtus järjekordse presidendikandidaadi kandidaadiga, kelleks seekord oli Euroopa parlamendi liige ja endine välisminister Urmas Paet.

Urmas Paet ütles, et tegelikult ei kohtu ta erakonnakaaslastega fraktsioonist sugugi nii sageli, kui arvata võiks, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Kohtumisel arutati Euroopat raputavaid kriise ning nende mõju Eestile, ütles Paet pärast kohtumist.

Paeti sõnul peab president olema aktiivne suhtleja ning eriti siis, kui Eestis on sisepoliitiliselt keerulised ajad.

"Rääkida lahti erinevaid teemasid, olukordi. Mitte piirduda paarilauseliste avaldustega või asjadega, mis on ainult pealkirjade tasemel. Nii, et sellist ühiskonnaga suhtlemist on kindlasti väikeses ühiskonnas vaja teha palju. Käia ka kohapeal, mööda riiki ringi. Kindlasti ei saa siin vastandada välispoliitikat ja riigi siseelu. Nad on kõik omavahel nii palju seotud. Sellist kunstlikku vastandamist teha ei ole võimalik," rääkis Paet.

Toimetaja: Aleksander KrjukovFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.