Süüria kõnelustel jäi läbimurre saavutamata ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: Leonhard Foeger/Reuters/Scanpix

Suurriikide teisipäevastel kõnelustel Süüria konfliktile lahenduse leidmiseks jäi läbimurre saavutamata, USA välisministri John Kerry ja tema Vene kolleegi Sergei Lavrovi sõnul leppisid osapooled kokku vankuva relvarahu tugevdamises.

Kõnelustel tõusid selgelt esile Washingtoni ja Moskva erimeelsused kriisi lahendamise üle, rahukõneluste jätkumise uut aega ei avaldatud.

ÜRO eriesindaja Staffan de Mistura ütles, et ei saa kutsuda Bashar al-Assadi režiimi ja opositsiooni uuesti kõnelustele, kuni riigis ei valitse "usaldusväärne" relvarahu.

Kerry ütles, et Rahvusvaheline Süüria Toetusrühm (ISSG) jõudis kõnelustel kokkuleppele, et relvarahu rikkujaid ootavad tagajärjed, ning lubas säilitada survet Assadile.

Lavrov kordas Moskva seisukohta, et Assadi armeel on parimad võimalused võidelda Islamiriigi vastu ning kinnitas, et Moskva jätkab valitsusvägede toetamist.

Allikas: BNSPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics