Pärnu lennujaama ehituseks soovitakse riigieelarvest raha ({{commentsTotal}})

Pärnu lennujaam Autor: parnu-airport.ee

Pärnumaa Omavalitsuste Liit, Pärnu linn ja Pärnu maavalitsus esitasid riigile palve eraldada Pärnu lennujaama ehituseks raha järgmise aasta riigieelarvest.

Rahvusvahelise konsultatsioonibüroo Aviation Consulting uuringu kohaselt maksab Pärnu lennujaama renoveerimine kaasaegseks töötavaks transiidisõlmeks 13 miljonit eurot, vahendasid ERR-i teleuudised.

Praegu saab Pärnu lennujaamas maanduda vaid 800-meetrisel lõigul, rahvusvahelisteks lendudeks oleks vaja aga 1800-meetri pikkust lennurada.

Pärnu rannaliivale märgitakse täna puuduolev kilomeetri pikkune lennurada, kui maakonna turismitöötajad süütavad seal lennujaama toetuseks ligi 700 küünalt.

Toimetaja: Aleksander KrjukovKirjastuste koostööpartneritest saavad konkurendid

May: otsust tagasi ei pöörata

Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.