LHV aktsiaemissioon märgiti 3,3-kordselt üle ({{commentsTotal}})

LHV laseb välja kaks miljonit uut aktsiat, mis moodustavad ettevõtte aktsiatest umbes 8%. Aaktsiapakkumisest võttis osa ligi 5500 investorit, kes märkisid kokku 6,6 miljonit aktsiat.

Enam kui pooled märkijatest saavad seega soovitust vähem aktsiaid. Ülemärkimine ei olnud üllatus, sest LHV emissioon polnud suur ning börsi põhinimekirja ei olnud aastaid uusi ettevõtteid lisandunud, vahendas "Aktuaalne kaamera".

LHV juht Erkki Raasuke kinnitas, et praegune emissioon oli alles esimene samm.

"Kapitali tõstmine läks küll sujuvalt, kuid ta on siiski üsna keeruline protsess ja võtab ka mõneti aega. Millal me tagasi oleme, ei tea, aga me oleme päris kindlad, et me oleme ühel hetkel tagasi, et meie kasv ei jää ainult orgaaniliseks kasvuks," rääkis Raasuke.

"Kui me leiame selliseid võimalusi või selliseid tehinguid, mida me julgeme oma aktsionäridele välja pakkuda, siis me tuleme ja küsime ka kapitali juurde," lubas ta.

Toimetaja: Priit LutsKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.