LHV aktsiaemissioon märgiti 3,3-kordselt üle ({{commentsTotal}})

LHV laseb välja kaks miljonit uut aktsiat, mis moodustavad ettevõtte aktsiatest umbes 8%. Aaktsiapakkumisest võttis osa ligi 5500 investorit, kes märkisid kokku 6,6 miljonit aktsiat.

Enam kui pooled märkijatest saavad seega soovitust vähem aktsiaid. Ülemärkimine ei olnud üllatus, sest LHV emissioon polnud suur ning börsi põhinimekirja ei olnud aastaid uusi ettevõtteid lisandunud, vahendas "Aktuaalne kaamera".

LHV juht Erkki Raasuke kinnitas, et praegune emissioon oli alles esimene samm.

"Kapitali tõstmine läks küll sujuvalt, kuid ta on siiski üsna keeruline protsess ja võtab ka mõneti aega. Millal me tagasi oleme, ei tea, aga me oleme päris kindlad, et me oleme ühel hetkel tagasi, et meie kasv ei jää ainult orgaaniliseks kasvuks," rääkis Raasuke.

"Kui me leiame selliseid võimalusi või selliseid tehinguid, mida me julgeme oma aktsionäridele välja pakkuda, siis me tuleme ja küsime ka kapitali juurde," lubas ta.

Toimetaja: Priit LutsOtt TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
Meeleavaldajad Haaberstis.Meeleavaldajad Haaberstis.
Muinsuskaitseamet riigikogule: Haabersti paju pole püha puu

Muinsuskaitseamet teatas ametlikus vastuses Haabersti paju kaitsele asunud riigikogu liikmetele, et puu ei vaja riikliku kaitse alla võtmist ning Õismäe elamurajooni pole põhjust miljööväärtusliku alana käsitleda.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema