Maanteeameti büroode sulgemine puudutab ligi 25 000 klienti ({{commentsTotal}})

Autor: PM/Scanpix

Maanteeamet sulgeb alates 1. juulist oma bürood Jõgeval, Põlvas ja Valgas ning töökoha kaotus ähvardab üheksat inimest ja piirkonna autoomanike asjaajamise teeb see muudatus aeganõudvamaks.

Maaleht kirjutab, et suletava Valga büroo 6700 kliendi jaoks asub lähim büroo edaspidi Võrus, seniste 8900 Jõgeva büroo kliendi jaoks asub lähim büroo Tartus ning 9000 Põlva büroo kliendi jaoks Võrus.

Nii puudutab maanteeameti kärpekava piirkondlike teenindusbüroode sulgemisel ligi 25 000 inimest.

Kuigi maanteeamet apelleerib, et e-teenuste süsteem peaks siluma büroode sulgemisest tulenevat teenuste kättesaadavuse halvenemist, siis virtuaalselt ei saa teha siiski kõiki maanteeameti büroode pädevusse kuuluvaid toiminguid - näiteks teooria- ja sõidueksameid.

Toimetaja: Marek KuulFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.