Tartu uueks abilinnapeaks saab Jaan Õunapuu ({{commentsTotal}})

Jaan Õunapuu Autor: Sotsiaaldemokraadid

Sotsiaaldemokraadid otsustasid täna õhtul, et Tartu uueks abilinnapeaks saab endine maavanem Jaan Õunapuu.

Tartu abilinnapea Kajar Lember on teatanud ameti maha panemisest ja tema viimane tööpäev on praeguse plaani järgi vahetult enne Tartu volikogu 9. juuni istungit, mil on kavas ametisse kinnitada uus abilinnapea, kirjutas Postimees.

Täna õhtuks olid sotsiaaldemokraadid, kelle täita see ametikoht on, kutsunud ärakuulamisele kaks tugevamat kandidaati. Üks neist oli Tartu maavanem aastatel 1993–2003 Jaan Õunapuu (57) ja teine endine Saare vallavanem Jüri Morozov (57).

Sotsid otsustasid Jaan Õunapuu kasuks.

Toimetaja: Laur ViirandKirjastuste koostööpartneritest saavad konkurendid

May: otsust tagasi ei pöörata

Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.