Avati Tallinna-Aegna laevaliiklus ({{commentsTotal}})

{{1463717701000 | amCalendar}}

Tallinna ja Aegna vahel avati täna regulaarne laevaühendus. Kuni 6. juunini sõidab reisilaev "Vesta" Kalasadama ja Aegna vahel nädalavahetuseti, pärast seda kõikidel päevadel peale teisipäeva.

Kell 10 hommikul väljus reisilaev Vesta Tallinna Kalasadamast, mis tähistas regulaarse laevaühenduse algust Kalasadama ja Aegna vahel, vahendasid "Aktuaalne kaamera" ja ERR-i teleuudised.

Aegna saare lõkke- ja puhkeplatside, pinkide ja laudade püstitamise ning varikatuste korrashoiu ja olemasolu eest on hoolitsenud Tallinna kesklinna valitsus.

Aegnale plaanitakse ehitada ka päästepunkt, mille maksumusest lõviosa katab EAS väikesaarte programmist.

Piletihindade ja sõidugraafikutega saab tutvuda Kihnu Veeteede veebilehel.

Toimetaja: Oliver KahuAnne ReiAnne Rei
UEFA nimetas Anne Rei naiste jalgpalli komitee juhiks

Euroopa jalgpalli katusorganisatsioon UEFA nimetas naiste jalgpalli komitee juhiks Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) peasekretäri Anne Rei. Varasemalt oli Rei sama komitee aseesinaine.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema