Avati Tallinna-Aegna laevaliiklus ({{commentsTotal}})

{{1463717701000 | amCalendar}}

Tallinna ja Aegna vahel avati täna regulaarne laevaühendus. Kuni 6. juunini sõidab reisilaev "Vesta" Kalasadama ja Aegna vahel nädalavahetuseti, pärast seda kõikidel päevadel peale teisipäeva.

Kell 10 hommikul väljus reisilaev Vesta Tallinna Kalasadamast, mis tähistas regulaarse laevaühenduse algust Kalasadama ja Aegna vahel, vahendasid "Aktuaalne kaamera" ja ERR-i teleuudised.

Aegna saare lõkke- ja puhkeplatside, pinkide ja laudade püstitamise ning varikatuste korrashoiu ja olemasolu eest on hoolitsenud Tallinna kesklinna valitsus.

Aegnale plaanitakse ehitada ka päästepunkt, mille maksumusest lõviosa katab EAS väikesaarte programmist.

Piletihindade ja sõidugraafikutega saab tutvuda Kihnu Veeteede veebilehel.

Toimetaja: Oliver KahuKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.