Saksa politsei seostab surnud pensionäri aastakümnete eest toimunud mõrvadega ({{commentsTotal}})

Kohtueksperdid kaks aastat tagasi Schwalbachis garaaži juures, kust Manfred Seeli tütar leidis ühe ohvri kehaosi.
Kohtueksperdid kaks aastat tagasi Schwalbachis garaaži juures, kust Manfred Seeli tütar leidis ühe ohvri kehaosi. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Kaks aastat tagasi surnud Saksa pensionär võis olla 1970ndatel ja 1990ndatel toimunud mitmete sadistlike mõrvade taga, teatasid sealsed uurimisorganid.

Saksa politsei uurib 2014. aastal 67-aastaselt surnud Manfred Seeli seoseid viie naisprostituudi ja ühe teismelise poisi tapmisega, mille puhul oli kõigi ohvrite kehast eemaldatud organeid, vahendas BBC.

Politsei peab võimalikuks, et tapjal oli kaasosaline ning ohvreid võib olla veelgi. Hesseni kriminaaluurimisbüroo on uurimiseks taasavanud sadu lahendamata juhtumeid.

Seel töötas Frankfurdi lähistel Schwalbachi linnas maastikuarhitektina. Kahtlused tekkisid pärast mehe surma, kui tema tütar leidis isa renditud garaažis asunud tünnist naise säilmed. Politsei tegi kindlaks, et tegu oli Britta Simone Dialloga, kes oli Frankfurdis prostituudina töötanud. Uurijad on öelnud, et neil pole mingit kahtlust, et tapjaks oli just Seels.

Lisaks kahtlustatakse teda kahe naise tapmises 1971. aastal ning mõrvades aastatel 1991, 1993 ning 1998. Kõik mõrvad toimusid Frankfurdis ja selle ümbruses. Uurijad oletavad, et vahepealne 20aastane paus või olla tingitud sellest, et siis oli Seel hõivatud pereeluga.

Ainus meesohver Tristan Bruebach oli 13-aastane. Tapja lõikas koolist koju jalutanud poisil kõri läbi ning tema moonutatud laip leiti ühest Frakfurdi tunnelist.

Ohvrite haavad olid samasugused nagu Seeli arvutist leitud vägivaldsetes pornofilmides. Lisaks leiti mehe arvutist üle 32 000 kannibalistliku ja vägivaldse pildi.

Politsei otsib nüüd infot, mis võimaldaks seostada Seeli ka teiste tapmistega, samuti otsitakse inimesi, kes teda tundsid ja temaga suhtlesid.

Toimetaja: Karin KoppelKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.

Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Kooli eskiisKooli eskiis
IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse rahvusvahelise kooli

IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse teadus- ja innovatsioonikeskse põhikooli ja gümnaasiumi.

M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics