Keskerakonna kampaaniameister sattus kriminaaluurimise alla ({{commentsTotal}})

Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare korruptsioonijuhtumiga seoses sai kahtlustuse ka reklaamiärimees Paavo Pettai, kes on korraldanud erakonnale mitu valimiskampaaniat.

Pettaile esitati kahtlustus dokumendi võltsimises, notarile valeandmete esitamises ning võltsitud dokumendi kasutamises, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Samuti kahtlustatakse, et Pettai aitas kaasa Keskerakonnale suures ulatuses keelatud annetuste tegemisele ning nende vastuvõtmisele.

Etteheidetavad teod tuvastati rahapesu uurimise käigus ning need liideti altkäemaksude võtmist puudutava kriminaalasja juurde.

Riigiprokuratuuri kinnitusel esitatakse tuleval nädalal kõik eeluurimisel kogutud tõendid kaitsjatele tutvumiseks.

Toimetaja: Aleksander Krjukov, Merili NaelFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.