Göteborgi kesklinnas sai tulistamises mees haavata ({{commentsTotal}})

Politseinik Göteborgis. Illustreeriv foto.
Politseinik Göteborgis. Illustreeriv foto. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Rootsis Göteborgi kesklinnas toimus täna tulistamine, milles sai vigastada üks mees, teatas sealne politsei.

Politsei sai teate 12.45, kui tulistatud oli mitu lasku. Tunnistajate sõnul oli kuulda pauke ja peatselt leiti ka ohver, kelle jalg oli viga saanud, vahendas The Local.

Kahtlusalune põgenes sündmuskohalt halli mopeediga kesklinnast läänes asuva Haga piirkonna suunas.

"Kohapeal on tunnistajad ning me otsime põgenenud kahtlusalust," teatas politsei pressiesindaja Christer Fuxborg uudisteagentuurile TT.

Politseil õnnestus vestelda ka haavatasaanuga, kes on teadvusel. Praegu uuritakse piirkonda, kust ta leiti, ning politsei kasutab kurjategija otsingul ka helikopterit.

Kohaliku ajalehe Göteborgs Posteni teatel võis tulistamine olla seotud jõukudega, kuna enne juhtunut oli samas paigas nähtud kohaliku kuritegeliku allilmaga seotud isikuid. Politsei ei ole seda infot esialgu kinnitanud.

Toimetaja: Karin KoppelMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema