Eesti riigi brändi uuendamise meeskonna juht vahetub ({{commentsTotal}})

Eesti riigibrändi meeskonna juht Paul Lilje.
Eesti riigibrändi meeskonna juht Paul Lilje. Autor/allikas: ERR

Eesti brändi uuendamise meeskonna juht Paul Kristjan Lilje lahkub töölt, tema asemele tulev inimene saab ka Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) turundusjuhiks.

EASI-i kommunikatsioonijuht Priit Pruul rääkis ERR-i uudisteportaalile, et Lilje töökohustused lõpevad maikuuga ja uus juht asub tööle 1. juunil.

Pruuli sõnul oli meeskonna juhi vahetuseks mitu põhjust.

"Peamine põhjus oli see, et meil ei olnud hetkel EAS-is turundusjuhti ja kuna see n-ö kuvandi teema on jätkuvalt õhus, siis igal juhul oli vaja inimest, kes seda edasi veaks. Praeguse seisuga oli nii, et mai lõpuga vähemalt selles osas, mis Paul Kristjan Lilje tööd puudutab, tõmmatakse mingid otsad mingis etapis kokku ja järgmine inimene jätkab seda. See tuleb ka tema töölauale, kuigi see pole ainus ülesanne, millega see inimene hakkab tegelema," selgitas Pruul.

Tema sõnul ei olnud Lilje lahkumise ajendiks see, et tema töös oleks olnud puudujääke.

Pruuli kinnitusel on uus inimene ametikohale valitud, kuid nimi avaldatakse ilmselt järgmisel nädalal.

"Tegemist on inimesega, kellel on väga suured kogemused turundusvaldkonnas, kes on väga hinnatud spetsialist," märkis Pruul.

Tänavu märtsis kukkus läbi Eesti märgi konkurss. Kuigi konkursi käigus laekus 700 kavandit, ei olnud eestvedajate sõnul nende hulgas selliseid töid, mis oleks viinud parima võimaliku tulemuseni.

Brändiuuenduse lõpptärmin on seotud Euroopa Liidu eesistumise ja Eesti Vabariigi sajanda sünnipäeva tähistamisega 2018. aastal.

Toimetaja: Merili Naeleesti eesistumise avakontsert
Kaia KanepiKaia Kanepi
Kaia Kanepi kaotas Wimbledonis heitlikult kulgenud põnevuskohtumise

Eesti naiste tennise teine reket Kaia Kanepi (WTA 544.) jaoks lõppes tänavune Wimbledoni tenniseturniir kvalifikatsiooni teises ringis, kui ta kaotas maailma edetabelis 166. koha hoidvale Austraaliat esindavale venelannale Arina Rodionovale 6:2, 2:6, 5:7.

Uuendatud: 15:11 
Riigikogu maratonistung, kus valmis enamus 1. juulil jõustuvatest seadustest.Riigikogu maratonistung, kus valmis enamus 1. juulil jõustuvatest seadustest.
1. juulist jõustub sadakond seadust

1. juulist jõustub Eestis 257 uut õigusakti, nende hulgas on 88 seadust ja 169 määrust, mis puudutavad mitmeid erinevaid valdkondi. 

"Avatari" uusi osasid saab näha juba paari aasta pärast"Avatari" uusi osasid saab näha juba paari aasta pärast
"Avatar 2" tutvustab 3D-efekti, mis saavutatakse ilma spetsiaalsete prillideta

Režissöör James Cameron plaanib tuua filmi "Avatar 2" kinodesse tehnoloogiaga, mis võimaldab tekitada 3D-efekti ka ilma spetsiaalseid prille kandmata.

Aktsiisitõusude mõjul käivad eestlased Lätist alkoholi ostmas. Õiguskantsler peab täiendavaid aktsiisitõuse põhiseadusevastaseks.Aktsiisitõusude mõjul käivad eestlased Lätist alkoholi ostmas. Õiguskantsler peab täiendavaid aktsiisitõuse põhiseadusevastaseks.
Riigikohus teeb otsuse alkoholiaktsiisi tõusu põhiseaduslikkuse kohta

Riigikohus teeb reedel otsuse õiguskantsler Ülle Madise taotluses alkoholiaktsiisi tõusu kehtetuks tunnistamiseks.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics