Eesti riigi brändi uuendamise meeskonna juht vahetub ({{commentsTotal}})

Eesti riigibrändi meeskonna juht Paul Lilje. Autor: ERR

Eesti brändi uuendamise meeskonna juht Paul Kristjan Lilje lahkub töölt, tema asemele tulev inimene saab ka Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) turundusjuhiks.

EASI-i kommunikatsioonijuht Priit Pruul rääkis ERR-i uudisteportaalile, et Lilje töökohustused lõpevad maikuuga ja uus juht asub tööle 1. juunil.

Pruuli sõnul oli meeskonna juhi vahetuseks mitu põhjust.

"Peamine põhjus oli see, et meil ei olnud hetkel EAS-is turundusjuhti ja kuna see n-ö kuvandi teema on jätkuvalt õhus, siis igal juhul oli vaja inimest, kes seda edasi veaks. Praeguse seisuga oli nii, et mai lõpuga vähemalt selles osas, mis Paul Kristjan Lilje tööd puudutab, tõmmatakse mingid otsad mingis etapis kokku ja järgmine inimene jätkab seda. See tuleb ka tema töölauale, kuigi see pole ainus ülesanne, millega see inimene hakkab tegelema," selgitas Pruul.

Tema sõnul ei olnud Lilje lahkumise ajendiks see, et tema töös oleks olnud puudujääke.

Pruuli kinnitusel on uus inimene ametikohale valitud, kuid nimi avaldatakse ilmselt järgmisel nädalal.

"Tegemist on inimesega, kellel on väga suured kogemused turundusvaldkonnas, kes on väga hinnatud spetsialist," märkis Pruul.

Tänavu märtsis kukkus läbi Eesti märgi konkurss. Kuigi konkursi käigus laekus 700 kavandit, ei olnud eestvedajate sõnul nende hulgas selliseid töid, mis oleks viinud parima võimaliku tulemuseni.

Brändiuuenduse lõpptärmin on seotud Euroopa Liidu eesistumise ja Eesti Vabariigi sajanda sünnipäeva tähistamisega 2018. aastal.

Toimetaja: Merili NaelLiisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.