Viljandi lähistel oli suur tulekahju ({{commentsTotal}})

Autor: Martin Dremljuga/ERR

Eile õhtul kella 22.30 paiku said päästjad teate tulekahjust Viljandimaal Viljandi vallas Jämejala külas, kus põles suur hakkepuidu hunnik.

Kuna lähedal asuvatest veevõtu hüdrantidest ei õnnestunud vett saada, saadeti sündmuskohale suurel hulgal päästemasinaid: Viljandist, Suure-Jaanist, Abja-Paluojalt, Karksi-Nuiast ja Mustlast, kirjutab Sakala.

Umbes pool hakkepuidust hävines.

Tegemist oli süütamisega. Juhtumit uurib edasi politsei.

Toimetaja: Merili NaelVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.