Norras uppus 31-aastane Eesti mees ({{commentsTotal}})

Õnnetuspaik
Õnnetuspaik Autor/allikas: Kuvatõmmis Google'i kaardirakendusest

Lõuna-Norras Brusandis uppus Eesti mees, kes oli koos kaaslastega koos alkoholi joomist ujuma läinud.

Politsei teatel oli neljaliikmeline alkoholi pruukinud seltskond ujuma läinud ning veevool viis ühe kaasa. Mees toodi kaldale, ent tema elustamiskatsed tulemust ei andnud, kirjutab nrk.no Delfi vahendusel.

Õnnetuspaigale sõitsid kohale nii päästjad, politsei, kiirabi kui päästekopter.

Teade uppumisest saabus häirekeskusesse kell 12.33, kell 12.46 olid päästjad kohal ning kümne minutiga viidi uppunu haiglasse.

Vaatamata arstide pingutustele ei õnnestunud eestlase elu päästa ning kell 14 saabus Stavangeri haiglast teade, et mees on surnud.

Toimetaja: Merilin Pärliproovisproovis
Fotod ja video: Tallinna staadionitel algasid tantsupeo proovid

Tallinnasse kogunes 585 tantsu- ja võimlemisrühma ligi 8500 esinejaga, sest staadionitel algasid teisipäeval tantsupeo proovid.

Uuendatud: 19:27 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics