Tai algkooli ühiselamupõlengus hukkus 18 tüdrukut ({{commentsTotal}})

Illustreeriv foto. Autor: Reuters/Scanpix

Tai põhjaosas Chiang Rai provintsis puhkes eile hilisõhtul tulekahju eraalgkooli ühiselamus, kus magasid 5-12-aastased tüdrukud, kellest 18 hukkus.

Pitakiatwittaya kristlikus eraalgkoolis puhkes põleng kohaliku aja järgi kell 23 õhtul, kuid selle põhjust ei ole teada, vahendas CNN.

Ühiselamus oli kokku 38 last, kellest 20 õnnestus tuletõrjujatel päästa, rääkis Chiang Rai tuletõrjuülem Sawang Momdee. Päästetuist viis said vigastada.

"Püüdsime kõiki akna kaudu päästa, kuid tuli levis väga kiiresti," ütles Rai. "Andsime endast parima".

Umbes 60 protsenti kooli õpilastest on lähiümbruse küladest pärit vaeste perede lapsed, kes said kristliku heategevusühingu toel tasuta hariduse ja majutuse.Fotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.