Keskerakond proovib homme uuesti omale peasekretäri saada ({{commentsTotal}})

Oudekki Loone
Oudekki Loone Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Keskerakonna järgmine juhatuse koosolek toimub juba homme. Tõenäoliselt üritab esimees Edgar Savisaar saada sel korral piisavalt toetust eelmisel koosolekul peasekretäriks nimetatud Oudekki Loone ametisse kinnitamiseks.

"Väga võimalik, et peasekretär homme valitakse ära, Savisaar on kohtunud väga paljude inimestega viimastel päevadel," ütles juhatuse liige Mailis Reps ERR-i uudisteportaalile.

Reps märkis samas, et kuna Savisaare ja Simsoni leerid on juhatuses pooleks, siis ei ole kindel, milline homne hääletuse tulemus olema saab. "Kuna need hääled on pooleks ja iga isik on indiviid, siis täna on väga raske ennustada, kuidas hääletus läheb," ütles ta.

Repsi sõnul oleks erakonnale vaja sellist peasekretäri, kes suudaks selle kokku liita, Oudekki Loone seisukohad tema hinnangul seda eesmärki ei täida.

Reps rääkis, et samuti on plaanis uuesti tõstatada Toobali ja Laasi erakonnast väljaarvamise küsimus. "Meil ka eelmises juhatuses tuli kolm korda teemaks, mida Toobali väljaarvamisest arvata, aga erakonna esimees leidis, et kuni Priit Toobal ei ole Eestis tagasi, siis tema ei taha seda arutada," rääkis Reps. Ta lisas, et ka homsel juhatuse koosolekul Priit Toobal ei osale.

Eelmisel reedel toimunud juhatuse koosolekul nimetas Edgar Savisaar peasekretäriks riigikogulase Oudekki Loone. Juhatus tema kandidatuuri siis ei toetanud.

Keskerakonna pikaaegne peasekretär Priit Toobal teatas eelmisel esmaspäeval, et lahkub ametikohalt.

Toimetaja: Aleksander KrjukovLõke ja ilm
Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?

Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema