Keskerakond proovib homme uuesti omale peasekretäri saada ({{commentsTotal}})

Oudekki Loone Autor: Postimees/Scanpix

Keskerakonna järgmine juhatuse koosolek toimub juba homme. Tõenäoliselt üritab esimees Edgar Savisaar saada sel korral piisavalt toetust eelmisel koosolekul peasekretäriks nimetatud Oudekki Loone ametisse kinnitamiseks.

"Väga võimalik, et peasekretär homme valitakse ära, Savisaar on kohtunud väga paljude inimestega viimastel päevadel," ütles juhatuse liige Mailis Reps ERR-i uudisteportaalile.

Reps märkis samas, et kuna Savisaare ja Simsoni leerid on juhatuses pooleks, siis ei ole kindel, milline homne hääletuse tulemus olema saab. "Kuna need hääled on pooleks ja iga isik on indiviid, siis täna on väga raske ennustada, kuidas hääletus läheb," ütles ta.

Repsi sõnul oleks erakonnale vaja sellist peasekretäri, kes suudaks selle kokku liita, Oudekki Loone seisukohad tema hinnangul seda eesmärki ei täida.

Reps rääkis, et samuti on plaanis uuesti tõstatada Toobali ja Laasi erakonnast väljaarvamise küsimus. "Meil ka eelmises juhatuses tuli kolm korda teemaks, mida Toobali väljaarvamisest arvata, aga erakonna esimees leidis, et kuni Priit Toobal ei ole Eestis tagasi, siis tema ei taha seda arutada," rääkis Reps. Ta lisas, et ka homsel juhatuse koosolekul Priit Toobal ei osale.

Eelmisel reedel toimunud juhatuse koosolekul nimetas Edgar Savisaar peasekretäriks riigikogulase Oudekki Loone. Juhatus tema kandidatuuri siis ei toetanud.

Keskerakonna pikaaegne peasekretär Priit Toobal teatas eelmisel esmaspäeval, et lahkub ametikohalt.

Toimetaja: Aleksander KrjukovVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.