Cameroni endine nõunik soovitab EL-ist lahkumist ({{commentsTotal}})

Autor: Reuters/Scanpix

Suurbritannia peaministri David Cameroni endine strateegiadirektor Steve Hilton ütles, et riik peaks Euroopa Liidust lahkuma, kuna blokki kuulumine lämmatab innovatsiooni, konkurentsi ja demokraatiat.

Hilton ütles, et EL-i juhib ülbe ja vastutusvõimetu eliit, kes muudab Suurbritannia kui demokraatia juhitamatuks, vahendas BBC.

"See on turuvastane, see lämmatab innovatsiooni ja konkurentsi oma korporatiivsuse ja bürokraatiaga," ütles Hilton, kes lahkus nõuniku kohalt 2012. aastal, ajalehele Daily Mail.

"See on ettevõttevastane, tegutseb suurte äride huvides, mis on haaranud võimu ohjad Brüsselis läbi häbitu lobitöö ja sisetehingute, võimaldades järk-järgult meie riigi korporatiivset ülevõtmist," lisas ta.

Cameron, kes pooldab EL-i jäämist, ütles, et liidust lahkumine oleks samm lähemale majanduslikule enesehävitusele.

Toimetaja: Merili NaelFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.