Riigikontroll avalikustab täna Estonian Airi pankrotiotsuse auditi ({{commentsTotal}})

Estonian Air Autor: ERR

Riigikontroll avalikustab täna Estonian Airi pankrotile eelnenud poliitilise otsustusprotsessi auditi. Audit hindab, kuidas ja millise info põhjal tegi valitsus aastatel 2010–2014 lennufirma Estonian Airi rahapaigutuse ja laenamise otsused, mille komisjon hiljem riigiabi reeglitega kokkusobimatuks tunnistas.

Samuti uuriti, kas ja mida oleks saanud teha teisiti, et vältida Euroopa Komisjoni riigiabimenetlust või negatiivset otsust, vahendasid ERRi teleuudised.

Auditiga hinnati ka, kuidas ja millisele teabele tuginedes otsustas valitsus eelmise aasta sügisel asutada kaks uut lennundusettevõtet ning kas valitsus on Eesti uute ettevõtete loomisel olnud hoolikas. Riigikontroll on vaadelnud ka, kuidas on selles kontekstis toiminud ettevõtte juhtimine.

Toimetaja: Merit MaaritsVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.