Narvas alustavad 2021. aastal tegevust kaks riigigümnaasiumi ({{commentsTotal}})

Klassiruum Autor: ERR

Narva linnas alustavad hiljemalt 2021. aastal õppetegevust kaks riigigümnaasiumi, näeb ette haridusminister Jürgen Ligi ja Narva linnapea Tarmo Tammiste allkirjastatav ühiste kavatsuste kokkuleppe.

Kava järgi rajatakse piirilinna üks eesti õppekeelega gümnaasium ja üks gümnaasium vene õppekeelega põhikoolide lõpetajatele, vahendasid ERRi teleuudised.

Olemasolevad gümnaasiumid muudetakse aga põhikoolideks. Erandiks on keeltelütseum ehk endine humanitaargümnaasium, mis kuulub riigieksamite tulemuste järgi Eesti kümne parima kooli hulka. Viimane säiliks täistsüklikoolina.

Toimetaja: Merit MaaritsVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.