Vietnam lubab esimest korda riiki USA rahukorpuse ({{commentsTotal}})

USA ja Vietnam allkirjastasid kokkuleppe USA rahukorpuse lubamiseks Vietnami Autor: Reuters

Vietnam lubab esimest korda riiki USA Rahukorpuse. Kokkulepe allkirjastati president Barack Obama visiidi käigus.

Rahukorpuse üle on läbirääkimisi peetud ligi kümme aastat. Programm peaks käivituma paari lähema aasta jooksul. Selle raames hakkavad rahukorpuse vabatahtlikud Hanoi ja Ho Chi Minhi koolides inglise keelt õpetama, vahendasid ERRi raadiouudised.

USA välisministri John Kerry sõnul on Ühendriikidel olnud Vietnamiga juba paarkümmend aastat normaalsed suhted ja Rahukorpuse kokkulepe on järgmine samm suhete arendamisel.

Toimetaja: Merit MaaritsKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.