Norra ajaleht soovitab Šmigun-Vähi dopingusüüdistustest vabastada ({{commentsTotal}})

Kristina Šmigun-Vähi Autor: ETV

Norra ajaleht Dagbladet soovitab Kristina Šmigun-Vähi dopingusüüdistustest vabastada, sest siiani pole rahvusvaheline antidopinguagentuur WADA ega spordikohus CAS suutnud juhtumis selgust saada.

Enne Šotši olümpiamänge tuli sõnum, et kahekordselt olümpiavõitjalt Kristina Šmigun-Vähilt avastati Torino olümpial võetud dopinguproovist halb analüütiline leid. Torino olümpiast on möödas juba üle 10 aasta, kirjutab Eesti Päevaleht ja vahendasid ERRi teleuudised.

Tänaseks on selge, et ROK pole täitnud ühtegi lubadust avaldada Torino olümpia väidetava dopingujuhtumi järelproovide tulemusi. Dagbladet üritas veel sellel nädal saada otsustajatelt selgeid seisukohti, kuid ükski organisatsioon ühtegi vastust anda ei soovinud.

Toimetaja: Merit Maarits{{c.alias}}
{{c.createdMoment}}
{{c.body}}
{{cc.alias}}
{{cc.createdMoment}}
+{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
Kommentaare ei ole.
Oled sisseloginud kui {{user.alias}}. Logi välja
Sisselogimine ebaõnnestus.

Pole veel kasutajat/unustasid salasõna

Nimi võib olla kuni 32 tähemärki pikk
Kommentaar võib olla kuni 600 tähemärki pikk
{{comment.captcha.word.answer}}

www.err.ee

Merejääl sündivad hülgepojad on südikamad

Nii viiger- kui hallhülged eelistaksid järgmise põlvkonna ilmale tuua jää peal. Viigerhülge jaoks on pehme talv teravam probleem, hallhülged saavad poegida ka maismaal, kuid seal sirgunud isendid on merejääl kasvanud liigikaaslastest nõrgemad.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.

ETV OTSE
Viipekeelsed uudised