Toom: Loone saab kahel kohal hakkama küll, ega ta Rattast lollim pole ({{commentsTotal}})

Yana Toom Autor: ERR

Eurosaadik ja Keskerakonna juhatuse liige Yana Toom arvab, et Oudekki Loone saaks partei peasekretäri tööd riigikogulase oma kõrvalt tehes hakkama ja üks teist segama ei hakkaks.

Yana Toom, kes spetsiaalselt erakonna juhatuse koosolekuks Brüsselist Tallinnasse sõidab, ütles ERR-i uudisteportaalile, et toetab erakonna esimehe välja pakutud peasekretäri kandidaati Oudekki Loonet.

"Kui me valisime Edgar Savisaare esimeheks, siis me sellega kinnitasime selle põhikirja sätte, mille kohaselt erakonna esimees pakub välja kandidatuuri. Ma ei näe põhjust vastu olla," sõnas Toom.

Eelmisel reedel toimunud juhatuse koosolekul nimetas Edgar Savisaar peasekretäriks riigikogulase Oudekki Loone. Juhatus tema kandidatuuri siis ei toetanud, talle heideti ette asjaolu, et riigikogulasena ei saaks ta täielikult peasekretäri tööle pühenduda.

"Natuke imelik on see, et seda heitis talle ette ei keegi muu kui Jüri Ratas, kes teatavasti on korvpalliliidu president ja riigikogu asespiiker. Saab hakkama küll, ega Oudekki temast lollim ei ole," vastas Toom.

Keskerakonna pikaaegne peasekretär Priit Toobal teatas eelmisel esmaspäeval, et lahkub ametikohalt.

Toimetaja: Aleksander Krjukov, Rain KooliVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.