Küprose president tühistas kohtumise saare türklaste liidriga ({{commentsTotal}})

Küprose president Nicos Anastasiades.
Küprose president Nicos Anastasiades. Autor/allikas: Yiannis Kourtoglou/Reuters/Scanpix

Küprose president tühistas kohtumise saare türgi kogukonna ehk Põhja-Küprose Türgi Vabariigi liidriga, kuna viimane võttis Türgi kutsel osa riigipeade õhtusöögist Istanbulis.

Valitsuse pressiesindaja ütles teisipäeval, et president Nikos Anastasiades loobus kahetsusega esmaspäevaste "vastuvõetamatute sammude" tõttu kohtumisest Mustafa Akinciga.

Tema sõnul oli Akıncıle esitatud kutse Põhja-Küprose diplomaatilise positsiooni parandamiseks. Põhja-Küprost tunnustab iseseisva riigina üksnes Türgi.

Õhtusöök toimus ülemaailmse humanitaartippkohtumise raames.

Anastasiades kinnitas, et Küpros jätkab rahukõnelusi, kui peetakse kinni "vastastikuse austuse reeglitest".

Allikas: BNSproovisproovis

Fotod ja video: Tallinna staadionitel algasid tantsupeo proovid

Tallinnasse kogunes 585 tantsu- ja võimlemisrühma ligi 8500 esinejaga, sest staadionitel algasid teisipäeval kuni tantsupeo proovid.

Uuendatud: 19:27 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics